Astropay Kart Satın Al
5 (100%) 2 oys

paykasa-astropay-kartDünyadaki önemli yeniliklerden birisi olan ön ödemeli kartlardır. Bu kartlar sayesinde güvenli ve hızlı şekilde dünyanın her yerinden alış veriş yapılabilinmektedir.  Dünyadaki yeni gelişen bu trende ülkemizde ayak uydurmuştur. Güvenli ve hızlı ödeme yöntemi olan Astropay kartların ülkemizde kullanımının her geçen gün artması da bunu göstermektedir. Astropay kart kullanımının her geçen gün artması nedeniyle Astropay kartları internet üzerinden alabilmekteyiz.

Astropay kart ile güvenlik nasıl sağlanmaktadır

Astropay kart satın alındığında size verilecek olanlar şunlardır;

16 haneli Astropay kart numarası: Astropay kart numarası özel olarak üretilmektedir. Özel kodlama sistemi ile üretilen bu PIN kodunun değiştirilmesi ya da bundan başka kod üretilmesi imkansızdır. Özel şifreleme yöntemine göre üretilen PIN numarası sadece bir kart için geçerlidir. Süresi içerisinde kullanılmadığında ise geçersiz olmaktadır.

3 haneli güvenlik kodu(CCV): 3 rakamdan oluşan güvenlik kodu ile kart numarasının doğruluğu kontrol edilmektedir. Özel olarak üretilen kart numarası ile birlikte kullanıldığında bir anlam taşıyan, kartın geçerli kart olduğunu teyit eden bu kod sayesinde Asrtropay kartlar bütün ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir.

Kart geçerlilik tarihi(MM/YY): Her şeyde olduğu gibi Astropay kartlarında belli bir süreleri vardır. Genellikle 1 yıllık süreler ile üretilmektedir. Kartın geçerli olduğu zamanı ay ve yıl olarak göstermeye yarayan bu bilgi sayesinde kartın geçerli olduğu zaman dilimi takip edebilmektedir. Astropay kart satın almak için sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek linkini tıklamanız yeterlidir. Astropay kart satın alma müşteri hizmetleri yetkilimiz en hızlı ve güvenli bir şekilde Astropay satın almanız için gerekli işlemleri başlatacaktır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

7 Yorumlar Astropay Kart Satın Al
  1. ilk defa kullanım yapacağım desteğiniz rica ederim.

  2. Alışveriş sitesinde kullanmak icin

  3. Hem kalitemiz hem de hizmetlerimiz ile ilgili bilmek istediklerinizden çok daha çoksını öğrenebileceğiniz sitemizde, canlı yardım sayfasından faydalanarak astropay bayi hizmetlerimiz ile ilgili kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. Dilediğiniz gibi alışveriş yapmak ve sanal dünyada güvende kalmanın en basit tekniklerine sahip olmak adına kullanabileceğiniz önceden ödemeli karta ulaşım hızında kusursuz bir seviyeye ulaşmak ve İdeal fiyatlarla sahip olmak için sizi de sitemize bekliyoruz.

  4. Kart kargo ilemi geliyor yoksa sadece numara mi aliyorum

  5. Astropay kart 16 haneli kod sistemi, 3 haneli güvenlik kodu (CCV) ve Kart geçerlilik tarihi MM/YY gibi özellikleri var. Size çok gerekecektir.
    Size bu kartı tavsiye ederim. Çok iyi ve eğlenceli bir karttır. Sizin işinize yarayacağınızı umuyorum. Bu kartı alabilirsiniz.

  6. Astropay Kart ön öedemeli bir karttır.Astropay kart sayesinde İstediğiniz yerden kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Astropay Kart alırken kargo ile değilde mesaj yoluyla bir numara gelecek alışverişinizi o kart numarasıyla gerçekleştirebileceksiniz.


[top]

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir