Astropay Fiyatları

 • 10 $ ASTROPAY - 35 TL

 • 15 $ ASTROPAY - 55 TL

 • 20 $ ASTROPAY - 70 TL

 • 25 $ ASTROPAY - 85 TL

 • 50 $ ASTROPAY - 165 TL

 • 100 $ ASTROPAY - 320 TL

 • 200 $ ASTROPAY - 640 TL

 • 500 $ ASTROPAY 1580 TL

Paykasa Fiyatları

 • 10 € PAYKASA - 38 TL

 • 20 € PAYKASA - 75 TL

 • 30 € PAYKASA - 110 TL

 • 50 € PAYKASA - 175 TL

 • 100 € PAYKASA - 338 TL

 • 150 € PAYKASA - 510 TL

 • 200 € PAYKASA - 675 TL

 • 250 € PAYKASA - 840 TL

Astropay Kart Nerelerde Kullanılır?
5 (100%) 1 oy

astropay_100Yaygın olarak kullanılan ve ödemelerde daha güvenli sonuçlara ulaşmayı sağlayan Astropay kart ile dünyanın her yerinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ön ödeme kartı olan ve güvenlik düzeyi en yükseklerde olan kart sayesinde, alışveriş yaparken aklınıza herhangi bir sorunun takılmasına gerek kalmayacak. Özel PİN kodu ile desteklenen kart, ödemelerin daha rahat yapılması ve bulunması; konusunda ayrıcalıklı seçenekleri sunmaktadır. Bu anlamda alışverişlerin daha kolay yapılması sağlanabilmektedir. İstediğiniz her an bayiliğimizden satın alabileceğiniz Astropay kart sayesinde sanal mağazalardan dilediğiniz kolaylıklarla alışveriş yapma imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Herkesin ihtiyacını çok daha rahat karşılaması, alışverişlerde güvenli sonuçlara ulaşması adına gerçekten de mükemmel bir güvenliğe sahip olan Astropay kart ile artık dilediğiniz yerden alışverişinizi tamamlama kolaylıklarına sahip olabilirsiniz. Firmamızın bu anlamda müşterilerine sağladığı kolaylıkların sürekli geliştirilmesi ve kolay alışverişlerin olması adına yeniliklere doğru hızla ilerlemesi sayesinde istediğiniz zaman Astropay kart bulma ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlayacaktır. Alanında büyük başarılar elde etmiş ve sektöründe adını Astropay kart ile duyurmuş olan firmamız, güvenliğinizi sağlamak adına kart alışverişlerinde oldukça dikkatli davranmakla birlikte ödeme aşamasında da SSL sertifikası güvencesiyle sizlere daha fazlasını sunmaktadır. Herkesin daha kolay alışverişlere ihtiyacın olduğu her an ulaşabilmesi, alışveriş sırasında güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşamadan istediğine ulaşması için gerekli tüm çalışmaları yapan firmamız, Astropay kart konusunda en yaygın seçeneklerden çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

önizlemesKaliteli seçenekler, uygun ödeme fiyatları ve ayrıcalıklı çözümlerle en iyisine sahip olmanın keyfini yaşamak için dilediğiniz zaman internet sitemizi inceleyebilirsiniz. İstediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunduğumuz firmamızda, Astropay card hakkında kapsamlı bilgilere ulaşarak ön ödeme kartını daha yakından tanıma fırsatını elde edebilirsiniz. Özellikle online oyunların alışverişlerinde daha çok tercih edilen kart ile aynı zamanda diğer alışveriş sitelerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Kolaylığın ve güvenliğin oluşması adına PİN kodu ile desteklenen kart ile dünyanın her yerinde kolaylıkla alışveriş yapabileceğiniz gibi yine istediğiniz her yerden ulaşma kolaylıklarına da sahip olabilirsiniz. Daha fazlasını isteyenler için en güzel seçeneklerden biri olan ve ödemelerde en iyi seçenekleri sunarak daha fazla imkanları sunan Astropay kart ile dilediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Yenilenen firmamızın müşteri memnuniyetini sağlamak adına sunduğu özellikler, kart alışverişinde getirdiği kolaylıklar ve diğer ayrıcalıklar ile beklediğinizin çok daha üstünde alışveriş seçeneklerine ulaşma kolaylıklarını değerlendirebilirsiniz. En iyi şekilde alışveriş yapmak, ödemelerinizi yaparken güven içinde kalmak ve daha fazlasına ulaşmak, Astropay kart ile çok daha rahat hale gelmektedir. Aklınıza takılan sorularınız için de kolaylıkla cevap bulabileceğiniz sitemizi inceleyerek en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sürekli aktif canlı destek sayfamız, müşteri hizmetleri numaramız ve internet sitemiz ile Astropay kart hakkında sizlere daha fazla bilgi sunmaya devam ediyoruz.

astropay kart

Dilediğiniz gibi bir alışveriş yapmak, alışveriş sonrasında güvenlik adına aklınıza bir şeyin takılmamasını sağlamak istediğiniz her an Astropay kart özelliklerini değerlendirerek daha rahat alışveriş yapma imkanını elde edebilirsiniz. En iyi çözümlerle daha fazlasına ulaşmak isteyenler için seçeneklerimizi arttırarak daha fazla hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmenizi sağlayan Astropay kart sayesinde siz de keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Kart hakkında sormak istediklerinizi, kart siparişi vermek için ev daha fazlasına ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Kaliteli alışverişlerde güvenlik adına tereddüt yaşamak istemeyenlerin tercihi Astropay kart ile daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgiler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

5 Yorumlar Astropay Kart Nerelerde Kullanılır?
 1. Astropay muste4i 24 Kasım 2015 at 21:37 Cevapla

  Astropay kart satın alma bozdurma yapmak için bu site yeter. Canlı destek hizmetinin olması insana güven veriyor.

 2. vinç eskişehir 6 Nisan 2016 at 22:56 Cevapla

  Astropay kart satış sitesi olarak astropaykartsatis.net harika bir site. Astropay kart satın almak bu sitede çok kolay ve ucuz.

 3. Astropay kart ile dünyanın her yerinden alışveriş yapabilirsiniz canlı destek insana ayrı ayrı güven veriyor zaten bir defa canlı destek olunca herşey olur.Astropay kart uygun fiyatlar ile karşınızda bu kart ile istediğiniz her yerden herşeyi alabilirsiniz. Kısacası güvenilir bir sitedir.

 4. Artık dilediğimiz gibi alışveriş yapabiliyoruz.Özellikle Canlı destek olunca insan daha da bir güveniyor hiç sıkıntı yaşamadan rahat rahat alışverişimi yapabiliyorum.
  Astropay kart sayesinde kolay ve güvenli alışverişler.Teşekkürler Astropay kart…

 5. Bu kart ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman online alışveriş yapabilirsiniz. Ama bu kart bununla da yetinmeyip sizin en sevdiğiniz oyunlarda da kullanma imkanı veriyor. Örnek olarak League Of Legends oyununda kullanabilirsiniz.


[top]

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir